ÖVRIGT / Diverse / Blomlåda 9952025
*
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 21:20:09
1
300 kr
6/11 21:35:18
2
350 kr
15/11 13:34:15
3
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43
*
Blomlåda
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2025
Blomlåda
teak / plåt, 1960-tal, längd: 82 cm, djup: 29 cm, höjd: 60 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 21:20:09 | 1 | 300 kr |
6/11 21:35:18 | 2 | 350 kr |
15/11 13:34:15 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomlåda plåt teak teakmöbler trä
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:07 -
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6199 Hockey-tröja
Modo, Signerad, yttermått inklusive ram: 91x71 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:43